Склад:
Активований екстракт прополісу, віск бджолиний, екстракти чорної тополі, живокосту лікарського, звіробою. Допоміжні речовини: твердий жир, полісорбат, диметилсульфоксид, поліетиленоксид, кислота аскорбінова.
Загальні властивості:
АПІ‑НОРМ® не має негативної дії на організм людини, не викликає ускладнень при тривалому застосуванні. Добре засвоюється організмом. Має виражену протизапальну, адаптогенну, антиінфекційну і спазмолітичну дію. Сумісний з іншими лікувальними та профілактичними препаратами.
Показання до застосування:
Ректальні супозиторії АПІ‑НОРМ® активують імунну систему, покращують життєвий тонус, запобігають виникненню запальних та хронічних захворювань органів малого тазу.
Рекомендовано в урології:
при запальних та хронічних захворюваннях передміхурової залози, аденоми простати, сечовивідних шляхів, циститах, пієлонефритах, уретритах.
В проктології:
при запаленнях, ерозіях, поліпозах, тріщинах слизової прямої кишки, проктитах, гемороїдальних вузлах, прискорює загоєння післяопераційних ран.
Спосіб застосування:

Перед застосуванням препарату, для покращення всмоктування через пряму кишку діючих речовин, бажано спорожнити кишківник і ввести супозиторій в пряму кишку на глибину половини вказівного пальця.

При запальних захворюваннях внутрішніх органів малого тазу: гострих бактеріальних простатитах, уретритах, циститах, пієлонефритах, проктитах, запаленнях слизової прямої кишки, гемороїдальних вузлах, після операційних ран, препарат застосовують по одній свічці на ніч протягом 10-15 днів.

При хронічних захворюваннях вище зазначених органів малого тазу та хронічному простатиті, що провокує запалення шийки сечового міхура, сім’яних пухирців, придатків яєчників, задньої уретри, препарат застосовують як самостійно, так і в комплексній терапії по одній свічці 2 рази на добу протягом 10-15 днів. При наявності залишкових симптомів, після тижневої перерви, продовжити застосування препарату по одній свічці на ніч протягом 10 днів.

При аденоматозній трансформації передміхурової залози, наявності аденоматозних вузлів, та порушенні кровопостачання в передміхуровій залозі, препарат застосовують як самостійно, так і в комплексній терапії трьома курсами по одній свічці на ніч протягом 20 днів з перервами між курсами по 14 днів. Продовження застосування препарату призначають індивідуально в залежності від самопочуття, результатів діагностики та аналізів.

Попередження:
Під час лікування забороняється вживати алкогольні напої. У випадках підозри на злоякісні новоутворення препарат може застосовуватись під наглядом лікаря.
Побічні ефекти:
Можливі алергічні реакції: печіння, гіперемія, висипи, почервоніння та свербіння шкіри. Про виникнення цих або інших незвичайних побічних реакцій, слід повідомити лікаря.
Особливі застереження:
Досліджень безпечності і ефективності препарату в дитячому віці, в період вагітності і лактації не проводилось, тому для цих категорій застосування препарату не рекомендується.З обережністю застосовують препарат при підвищеній чутливості до його складових.
Умови зберігання:
Препарат зберігати від + 4°С до + 21°С у темному та недоступному для дітей місці.
Термін придатності:
24 місяці.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ

Перед застосуванням препарату слід проконсульту­ватися з лікарем.