Склад:

Діючі речовини:

 • активований екстракт прополісу
 • екстракт чистотілу
 • екстракт катарантуса (барвінку) рожевого
 • екстракт звіробою
 • екстракт живокосту лікарського
 • цинк
 • кислота аскорбінова

Допоміжні речовини:

 • твердий жир
 • бджолиний віск
 • полісорбат
 • диметилсульфоксид,
 • поліетиленгліколь
Загальні властивості:

Протизапальний полікомпонентний натуральний препарат АПІ-НОРМ® НЕО поєднує відновлення виснаженого потенціалу захисних механізмів клітини з ефектами пригнічення небажаної підвищеної проліферації і активації функції самознищення дефектних клітин, приводячи ці функції до фізіологічної норми

Загальною властивістю полікомпонентних натуральних препаратів, що застосовуються у вигляді супозиторіїв, є нормалізація чутливості одразу багатьох регуляторних систем клітини, що були порушені внаслідок тривалого подразнення факторами, які уражують клітини. Це забезпечується одночасним впливом на широкий спектр різних сигнальних і біохімічних каскадів різноманіттям біологічних речовин, що потрапили безпосередньо до клітин у місці застосування, оминаючи повного або часткового руйнування у шлунково-кишковому тракті та печінці. Такий підхід буває ефективним особливо при хронічних запаленнях, коли клітини або тканини, що не мали можливості самостійно впоратися із тривалою пошкоджувальною дією, майже перестають на неї реагувати. Поєднання живлення клітин мікроелементами з помірною антибактеріальною дією не антибіотикової природи призводить до нормалізації мікробіоценозу без знищення нормальної мікрофлори.

Завдяки комплексу властивостей натуральний препарат “АПІ-НОРМ® НЕО супозиторії ректальні” активує місцевий імунітет, знімає запалення, насичує клітини необхідними мікроелементами, пригнічує надмі-рний поділ клітин чим створює необхідні умови для ефективного лікування хронічних запалень та неоплазій органів малого тазу.

Багатокомпонентний склад АПІ-НОРМ® НЕО при місцевому застосуванні забезпечує:

 • пригнічення надлишкової проліферації;
 • детоксикацію продуктів розпаду клітин і інших токсинів;
 • локальне поповнення виснажених резервів мікроелементів і макромолекул, необхідних для забезпечення систем клітинного захисту;
 • відновлення і нормалізацію імунних властивостей клітин і тканин;
 • зняття надлишкового навантаження з антиоксидантних та інших захисних механізмів клітини;
 • руйнування захисної біоплівки бактерій, що забезпечує їх терапевтичну доступність;
 • створення антисептичного напівпроник-ливого воскового покриття поверхні рани і нервових закінчень;
 • зняття запалень та набряклості при помірному знеболюючому ефекті;
 • глибоке проникнення діючих речовин досягає практично всі органи малого тазу;
 • нормалізацію мікробіоценозу порожнистих органів малого тазу;
 • знижує дію чинників, що стимулюють переродження клітин, чим перешкоджає розвиток передракових станів та запобігає рецидивам неоплазій.
Застосовуння:

для запобігання та профілактики хронічних запалень, розвитку неопластичних процесів в органах малого тазу, підсилення місцевої імунної відповіді, ініціації апоптозу (загибелі) змінених клітин;

у комплексній терапії як допоміжний засіб перед оперативними втручаннями та після проведення протипухлинної терапії для зниження локальної інтоксикації, запобігання ускладнень, створення умов “безпечному” фізіологічному загоєнню післяопераційних ран з інгібуванням надлишкової проліферації; відновлення імунного захисту та попередження рецидивів;

при паліативному догляді як місцевий протинабряковий, протизапальний і знеболюючий засіб з ефектом пригнічення росту, малігнізації та розповсюдження новоутворень.

Показання до застосування:

в проктології при аденоматозних поліпах, ерозіях, хронічних запальних процесах, із загрозою виникнення та розвитку неопластичних змін прямої та сигмовидної ободової кишки;

в урології при хронічних запальних процесах, що загрожують розвитком неопластичних змін передміхурової залози, сечовидільної системи, сім'яних пухирців та інших органів малого тазу;

в гінекології при хронічних запальних процесах і неопластичних змінах матки, фаллопієвих труб і яєчників.

Протипоказання:
не застосовувати при вагітності. В період лікування необхідно припинити грудне годування. З обережністю застосовувати при важких порушеннях функції печінки, прояві індивідуальної гіперчутливості до будь якого з компонентів препарату. Під час лікування доцільно утримуватися від травмуючих дій, вживання гострої їжі та спиртовмісних напоїв. Алкогольна інтоксикація руйнує досягнутий терапевтичний ефект.
Спосіб застосування:

Загальні положення. Перед використанням препарату, для поліпшення всмоктування через пряму кишку діючих речовин, бажано спорожнити кишківник. Супозиторій вводять в пряму кишку на глибину вказівного пальця. Після введення супозиторія рекомендується полежати 15 хвилин на лівому чи правому боці. При пошкодженій слизовій оболонці, перші два дні впродовж 3-5 хвилин може відчуватися печіння, що є припустимим.

При хронічних запальних процесах і неопластичних змінах в органах малого тазу застосовують по 1 супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. В залежності від перебігу хвороби, таких курсів може бути до трьох. Перерва між курсами має становити 5 днів.

В період реабілітації після променевої та хіміотерапії АПІ-НОРМ® НЕО застосовують на другий день після закінчення курсів променевої, та на 7-10-й день після закінчення курсів хіміотерапії по 1 супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. Тривалість застосування визначають динамікою реабілітації. У разі повільної позитивної динаміки курс можна повторити, зробивши перерву в прийомі 5 днів. Таких курсів може бути до трьох.

У передопераційний період АПІ-НОРМ® НЕО використовують для зменшення запальних процесів і підвищення резектабельності пухлини. З цією метою застосовують по 1 супозиторію на ніч протягом 5-10 днів. Для забезпечення гарної видимості операційного поля застосування супозиторіїв необхідно припинити за 2-3 дні до операції.

У післяопераційний період на другий день після оперативного втручання на органах малого тазу застосовують по 1-2 супозиторію на добу для зняття набряклості, попередження запалень, виникнення сепсису, знеболювання та пригнічення надлишкової проліферації. Тривалість застосування визначається динамікою відновних процесів. Через 10-15 днів прийому необхідно робити перерву на 5 днів.

Особливості застосування у гінекології для підсилення терапевтичної доступності матки, фаллопієвих труб і яєчників застосовують одночасно вагінальні супозиторії АПІ-НОРМ® НЕО – вагінально та ректальні супозиторії АПІ-НОРМ® НЕО – ректально по 1 супозиторію кожного виду на ніч. Курс подвійного застосування становить 10 днів. Перерва між курсами має бути 5 днів. Рішення про подальше застосування приймається за результатами оцінки динаміки змін.

Для паліативної допомоги та у випадках неможливості або недоцільності подальшого проведення повноцінної цитотоксичної терапії та хірургічного втручання, супозиторії АПІ-НОРМ® НЕО застосовують для гальмування розвитку пухлинного процесу, зняття запалень, знеболювання, поліпшення загального стану. Можна використовувати як епізодично, так і курсами, тривалістю 10-15 днів по 2 супозиторії на добу. Між курсами потрібно робити перерви по 5 днів.

Для попередження розвитку рецидивів хронічних запалень і неопластичних змін в органах малого тазу, у пацієнтів, що мали онкологічний інцидент або генетичну схильність, рекомендується кожні три місяці протягом двох років та особливо в осінній і весняний періоди проводити профілактичні курси по 1 супозиторію на ніч, щодня або через день, на протязі 10-15 днів. При погіршенні стану можливо проводити додаткові підтримуючі курси по 1 супозиторію на добу протягом 10 днів.

Побічні дії:
Можливі загальна слабкість, запаморочення, нудота, біль в суглобах, розлади шлунково-кишкового тракту, печіння та свербіж у прямій кішці. При появі подібних симптомів прийом препарату зменшують до 1 супозиторія на добу терміном до 3-5 днів. Після чого слід продовжити намічений курс. Якщо вищезазначені чи інші побічні ефекти, які раніше не спостерігалися тривають протягом більше 3-5 днів, потрібно призупинити прийом препарату та звернутися до лікаря.
Передозування:
Можливе посилення зазначених побічних ефектів.
Умови зберігання:
Препарат зберігати від +2° до +21° С в темному, недоступному для дітей місці.
Термін придатності:
24 місяці.

Не є лікарським засобом

Перед застосуванням препарату слід проконсульту­ватися з лікарем.